O nás

“Informácie na tejto stránke môžu zmeniť
Vašu
predstavu o zdraví a chorobe.
A to môže zmeniť Váš život.”

“Mojou bezprostrednou motiváciou k vzdelávaniu sa v oblasti alternatívnych možností terapie bola neblahá skúsenosť s onkologickým ochorením v mojom najbližšom okolí s fatálnym koncom po niekoľkoročných pokusoch o liečbu prostredníctvom konvenčnej medicíny. Problém nevidím v zlom či dobrom úmysle, ale v pomýlenej civilizačnej paradigme, ktorá sa samozrejme týka aj akademickej medicíny. Dnes už viem, že príčinné súvislosti mnohých chorôb oficiálna medicína nedokáže odhaliť a obmedzuje sa len na potláčanie symptómov. Alternatívne spôsoby liečby som overoval najskôr na sebe, neskôr – po absolvovaní viacerých certifikovaných kurzov a množstva prednášok – aj na svojich blízkych. Dnes môžeme naše rady bezpečne a s úspechom ponúkať aj Vám v rámci našej konzultačnej činnosti. Som však presvedčený, že k Vášmu vyliečeniu je potrebné nielen Vaše rozhodnutie prijať podanú pomocnú ruku, ale aj Vaša aktívna spolupráca.”

Ing. Zoltán Németh

kouč a konzultant celostného zdravia

Mgr. Karina Kurtová

koučka a konzultantka celostného zdravia

“Choroba je posolstvom duše.
Ak ho chcete pochopiť,
ste na správnom mieste.”

“Duša nie je abstraktným pojmom, ale označením pre naše vedomie a nevedomie zároveň. Je prameňom našich myšlienok, pocitov a emócií. My však častokrát nepočúvame priania našej duše, plníme predstavy ostatných a udržujeme zakorenené vzorce správania, ktoré nám v konečnom dôsledku ubližujú. Vzďaľujeme sa od prírody aj od nás samotných. Potláčame emócie a často si vystačíme aj s potláčaním bolesti či odstránením príznakov svojho ochorenia pomocou liekov. Žiaľ, väčšinou až vtedy, keď už odignorujeme všetky menšie či väčšie upozornenia prostredníctvom signálov nášho tela a vážne ochorieme, začíname premýšľať nad skutočnými príčinami nášho ochorenia, ktoré veľmi často korenia v emocionálnom prežívaní problémov a konfliktov nášho každodenného života. V našej poradni hľadáme prvotné príčiny chorôb, pretože len ich nájdením je možné objaviť aj cestu k trvalému zdraviu. Ak si neviete poradiť a nechcete iba potláčať prejavy svojej choroby, radi pomôžeme aj Vám.  

open

Z dôvodu pandemickej situácie je poradenstvo do odvolania pozastavené. O jeho obnovení vás budeme informovať na našej stránke aj na Facebooku.